1,7 m Venkovní Sportovní Hrát Basketbal Nastavitelný Stojan Koš Držitel Hoop Cíl Hry Mini Doma Dítě Dítě Chlapci Hračky Pro Děti Hry

Body:

1、Praktický Design: basketbalový koš stojan může pomoci dětem rozvíjet sociální dovednosti a koordinaci ruka-oko. Střelecké cvičení mohou vykonávat schopnost dětí, což jim umožňuje dělat push-up, vidění, pozorování a týmové práce.

2、Nastavitelný Design: basketbalový koš stojan funkce multi-segment stojan design, který je nastavitelný, takže je ideální pro rostoucí děti (3-12 let), basketbal stojan lze nastavit od(asi) 80cm/31.50 do 170cm/66.93 v na výšku.

3、v Pořádku Řemeslo: basketbalový koš, stojan se skládá z ABS desky, železné koše rám a železný držák, který je odolný, není snadné, aby deformovat, což zlepšuje jeho pádu - odpor, čímž produktu mají dlouhou životnost. A je to ideální hračka pro děti na hraní v interiéru i venku.

4、Snadná Instalace: výrobek lze snadno nainstalovat a odstranit, a je přenosný, což jsem ideální pro vnitřní a venkovní použití. Basketbalové desky jsou silné a snadno se čistí, což je dobrý způsob, jak podpořit děti, je fyzický a duševní vývoj a fitness vzdělávání.

5、Premium, Materiál: vlastnosti produktu silný materiál ABS základna, která může být naplněna vodou nebo pískem, čímž se produkt více stabilní, lépe se čistí, čímž se zlepší bezpečnost výrobků.

Vlastnosti:

Hra, interakce: S výrobkem, můžete komunikovat s vaše dítě, aby zvýšily své pocity tak, že dítě nebude cítit osaměle a pěstovat optimistický charakter.

Pohodlné přenášení: je doporučeno, aby se výrobek nedemontujte pro pohodlné nošení, si můžete vychutnat kdykoliv, kdekoliv.

Výška basketbalového koše stojan může být upravena tak, volně, a výška může být upravena tak, volně, což dělá to více praktické.

Specifikace(přibližně):

Materiál: plast

Vhodné pro výšku: 0-12 let

Nastavitelný rozsah: 72 * 170cm/28.35*66.93 v

9 hlavní výhody:

1. Zdarma nastavení výšky, vhodné pro děti různých výšek.

2. Basketbalový koš má ocelový rám.

3. Silná pevnost.

4. Více příslušenství.

5. Pohodlnou instalaci a skladování.

6. Snadné přenášení a pohyb, mohou být použity pro vnitřní i venkovní použití.

7. Opěradlo přijímá bezpečné a ekologicky šetrné materiály.

8. Interakce rodič-dítě.

9. Příznivé pro vývoj těla.

Balení Seznam:

1 Sada 1,7 m Basketbalový Koš Stojan

  • Jméno: Basketbalový stojan
  • Derivát Řady: Další
  • Typ: Míč
  • Nastavitelný Rozsah: 72 * 170cm
  • Vhodné pro výšku: 0-12 let
  • Materia: Plast / plast
  • Číslo Modelu: basketbalový koš stojan