Kempování A Turistika

Nový Univerzální Elektrický Skútr Řídítka Vodotěsná Přední Taška Vyvážení Vozu velkokapacitní Přední Visí Skladování Taška 22X8 X5cm

Rating
290.50 Kč 235.28 Kč

Body:

1、Vodotěsný a Odolný: Cool design, vodotěsné, vlhkost-důkaz, odolný, šok-absorbující a v tlaku. Velká kapacita prostor, vhodný pro všechny skútry a jízdní kola.

2、Robustní a odolné proti Opotřebení: Robustní, odolné proti opotřebení, odolné proti tlaku, šok-absorbující, odolné proti vlhkosti, vnější vrstva a zip jsou vyrobené z dešti-důkaz materiálu, nebojí se silný déšť a těžký sníh.

3、Velký Objem: Velká kapacita, vestavěné přihrádky, vyhnout se nepořádek, pohodlně umístit denní potřeby (scooter nabíječky, mobilní telefony, sluchátka, power banky, brýle, kamery, bezpečnostní osvětlení, opravy výstroje a další soupravy první pomoci a dalších potřeb.

4、Vhodné pro Uložení Položky: Velký prostor, vhodný pro ukládání položek a snadné dát a vzít položky.

5、Široké Uplatnění: Rychlé uvolnění, snadná instalace, nastavitelná, ne blokovat světla, vhodné pro různé modely, skútry, vyvážení kola, skládací kola, skládací elektrokola, atd.

1.Vodotěsný a Odolný: Cool design, vodotěsné, vlhkost-důkaz, odolný, šok-absorbující a v tlaku. Velká kapacita prostor, vhodný pro všechny skútry a jízdní kola.

2.Robustní a odolné proti Opotřebení: Robustní, odolné proti opotřebení, odolné proti tlaku, šok-absorbující, odolné proti vlhkosti, vnější vrstva a zip jsou vyrobené z dešti-důkaz materiálu, nebojí se silný déšť a těžký sníh.

3.Velký Objem: Velká kapacita, vestavěné přihrádky, vyhnout se nepořádek, pohodlně umístit denní potřeby (scooter nabíječky, mobilní telefony, sluchátka, power banky, brýle, kamery, bezpečnostní osvětlení, opravy výstroje a další soupravy první pomoci a dalších potřeb.

4.Vhodné pro Uložení Položky: Velký prostor, vhodný pro ukládání položek a snadné dát a vzít položky.

5.Široké Uplatnění: Rychlé uvolnění, snadná instalace, nastavitelná, ne blokovat světla, vhodné pro různé modely, skútry, vyvážení kola, skládací kola, skládací elektrokola, atd.

Specifikace:

Materiál: nepromokavé nylonové tkaniny

Velikost: 22*8*5 cm/8.66*3.15*1.97 v

Kapacita: 3L

Balení Seznam:

1*Elektrický Skútr Přední Taška

  • Kapacita: >1L
  • Původ: KN(Původu)