slevy

Motocykl Žlutá Vodní Dýmka Silikonové Hadice Chladicí kapaliny Chladiče Pro SUZUKI RM125 RM 125 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

Rating
395.00 Kč 351.48 Kč

Vlastnosti: 100% Zbrusu Nový, Nikdy Namontován, Vysoce Kvalitní Silný ,jasný ,perfektní upgrade díly skladem Specifikace: Materiál: Vysoce kvalitní zesílený silikon Barva: Žlutá Jako Obrázky Tloušťka hadice: 5 MM Pracovní teplota: -60 ~ 260 ° Pracovní Tlak: 0,3 až 0,9 Mpa Průtržný Tlak: 2Mpa Odolnost vůči UV záření, vodě, ozonu a kyslíku Obutí: RM125 2001-2008 Balíček Obsahuje: 1 Sada Hadice Chladiče Jako obrázky

Instalační Instrukce NENÍ v Ceně

nekupujte, Pokud nechcete Potvrdit, Že Můžete Je Použít, Zeptejte se Pro Detailní Výkres Zkontrolovat, zda Jsou Montáži.

obdržíte stejné položky jako obrázky. Možná Trochu Rozdíl Než Barvu, Jako Světlo Při Výstřelu.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena, to znamená, že lodní společnost bude účtovat tyto poplatky na vás, pokud chcete získat položky

o čas odeslání následujícího formuláře:

možná Haja Nějaké Zpoždění, Protože Lodní Společnosti, Nebo Zvyky, Přeji Vám, Abyste Nás Kontaktovat, Pokud Zpoždění, Ale Ne Otevřít Disputs Protože To Není Naše Chyba

Když Vyberete Poslal Tím Vyjádřit, Že Někdy Lidé Nebudou Post Mail, Který Jste Vybrali, Protože Tam Bude Nějaký Problém S Celní Odbavení, A Možná, Že Dodací Doba Není Rychlejší.

prosím, kontaktujte nás e-mailem do 30 dnů, pokud se potřebujete vrátit.

návrat položka musí být v původním stavu, pošlete zboží zpět na adresu, vám řeknou.

kupní cena bude vrácena, ale náklady na dopravu, není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl, kupující musí zaplatit zpáteční lodní náklady.

kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují náklady na dopravu, nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, balíček ztratil na přepravní společnost, špatná kvalita nebo produkty jsou rozbité při přepravě (vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků) .

jako naše dobré kupující, kéž bys nám může dát pozitivní zpětnou vazbu po obdržení naše vysoce kvalitní produkty. jsme vždy získat slevu nebo dárek pro druhé-koupit zákazníků, kteří nám dávají pozitivní zpětnou vazbu.

ukážeme doba přepravy k zákazníkům, takže se nemusíte nechat nás negativní zpětnou vazbu, pokud váš balíček dorazil pozdě, což je způsobeno tím, že lodní společnosti.

neváhejte a napište nám, pokud máte nějaké dotazy, odpovíme do 12 hodin. nepoužívejte otevřený spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu snadno, věřte nám a pošlete nám e-mail přímo, všechny problémy mohou být vyřešeny.

  • Položka Průměr: 15cm
  • Šířka Položky: 15cm
  • Položka Délka: 30cm
  • Typ Položky: Chlazení Motoru A Příslušenství
  • Název Modelu: X201805101356
  • Položka Výška: 10cm
  • Typ Materiálu: Plastové
  • Hmotnost Položky: 0.39kg
  • Značka: CAKEN