slevy

EU Doprava Zdarma 110L / min Olej zdarma vzduchový kompresor, 550W / 0.75 HP 8 barů Ultra tiché 75 CV

Rating
3 954.40 Kč 3 677.59 Kč

EU Doprava Zdarma 110L / min Olej zdarma vzduchový kompresor, 550W / 0.75 HP 8 barů Ultra tiché 75 CV

Popis Produktu

Bez oleje ultra tichý vzduchový kompresor, 2 litrů / 9 litrů

Tento 2 galon / 9 L olej zdarma vzduchový kompresor funkce ultra-tichý motor a-bezolejové čerpadlo pro bezúdržbový údržbu. Navržen s kompaktní velikost a čistý měděný motor, je snadné dopravy a poskytuje rychlé cirkulaci vzduchu a silný výkon. Dobrá volba pro domácí opravy, huštění pneumatik, podlahové vytápění, čištění, plechový obraz, ocelové vzduchové pistole, lékařské stomatologie, atd.

Bez oleje a nízkou úroveň hluku

Navržen s vzduchovým filtrem nebo tlumičem výfuku, kompaktní kompresor nabízí provozní hlučnost 48 dB, takže nejste rušeni znečištění při vysokých decibelů a to, že můžete pracovat v klidném prostředí.

Čistá měď motor

Postavena s plně mědi motor, kompresor je více stabilní a spolehlivé pro vysokou účinnost a rychlé proudění vzduchu. Tento výkonný motor je určen pro dlouhodobé užívání. Čistá měď motor

Bezpečný elektromagnetický ventil

Elektromagnetický ventil může chránit motor když moc je okamžitě odříznout. Poskytuje tepelnou ochranu, takže kompresor může být používán déle a výkon je vyšší.

Odvod tepla design

Vybaven odtahový ventilátor integrovaný na jeho zadní kryt, umožňuje rychlý odvod tepla a je odolné na dlouhou-dlouhodobé užívání.

Nárazuvzdorné mat

Tento kompresor má gumové nohy chrániče, aby se zabránilo známky a aby bylo snadné dopravě / obchodu.

Široké uplatnění

2 galon kompresor je ideální jednotka pro všechny vaše inflace potřeby - domácí opravy, huštění pneumatik, podlahové vytápění, čištění, plechové barvy, pneumatické oceli zbraň, lékařské stomatologie, atd. Funkce

【ULTRA-TICHÝ KOMPRESOR】 Toto zařízení nabízí nízkou úroveň hluku 48 dB pro klidné pracovní prostředí.

【HIGH EFFICIENCY MOTOR】 - silný 0.75 CV all-měď motor pracuje jen 1,440 ot / min pro vysoký výkon, nižší hluk a menší opotřebení.

【LEHKÝ A KOMPAKTNÍ】 - Navržen s kompaktní velikost a nárazuvzdorné gumové nohy kryty, je to snadné přenášení a přepravu.

【OLEJ-ZDARMA ČERPADLO】 - bezolejový čerpadlo nevyžaduje žádnou denní údržbu a eliminuje riziko olejové skvrny na pracovní plochy.

【VELMI BEZPEČNÝ】 - Vybaven odvod tepla ventilátor a bezpečné elektromagnetický ventil, tento kompresor nabízí tepelnou ochranu, která chrání motor a zvyšuje jeho životnost.

Specifikace kapacita Nádržky: 2 galonů (9 litrů) Výkon: 550W / 0.75 HP Výfukový objem: 110L / min Tlak: 8 bar Hlučnost: ≤48 dB Rychlost: 1440r / min

Obsah balení 1 x olej zdarma vzduchový kompresor 1 x manuál O VEVOR

Taicang Vevor Strojní Zařízení CO.,LTD .Jsme provozuje více než 1000 druhy strojů, zařízení, výrobků,a zabývá přeshraničním podnikání na 10 let.V současné době máme více než 200 zaměstnanců.

Náš koncept je na Trhu-orientované, založené na zákaznický servis

Během let praxe jsme získali cenné zkušenosti v oblasti mechanických zařízení průmyslu,což nám dává příležitost sloužit firem z různých zemí. V budoucnu,budeme dát plnou hru na naše silné stránky v mechanické zařízení průmyslu,a aktivně se podílet na výstavbu Ekonomické Pásu Silk Road a 21. Století Námořní Silk Road sdílet vysoce kvalitní výrobní kapacity a vzájemného prospěchu.

  • Číslo Modelu: KYJSY550-9LDCF001V2
  • barva: Bílá
  • Typ: Lednička Díly