slevy

Latex Odpor Kapely Crossfit Cvičení Jógy Trubky Vytáhněte Lana,Gumové Expander gumičky s Fitness Taška

Rating
439.62 Kč 307.74 Kč

Místo Dodávky, Výrobky Jsou Vzaty v Druhu, Podpora Vzorek Přizpůsobení, OEM Zpracování, Mnoho Specifikací. Barvy Jsou Červená Modrá Fialová Černá Žlutá Oranžová Šedá Zelená Barva 8 Barvy Velkoobchodní Lze Specifikovat Barvu, Prosím, Kontaktujte Zákaznický Servis, Malé Množství Může Být Dodáno Podle Barvy Zobrazené na webových Stránkách. Jeden OPP Bag Balení, Můžete Si Také Koupit Černé Stahovací Top High-Grade Tkaniny Pytel, Dlouho-termín, Místo Dodávky Doba Dodání Je Rychlé. Více Rozmanité Styly Mohou Být Přímo Klikli na Vstup do Obchodu, aby Procházet. Jsme v Souladu s Výrobou a Prodejem Model Vysoké Kvality a Nízké Ceny. 24 Let v režimu Offline, 8 Let, on-Line, Dobrá Kvalita, Dobrý Zdroj, Vysokou Kvalitu a Rozumnou Cenu, a dlouhodobé Spolupráce mezi Obchodníků Doma i v Zahraničí. Obrázek Produktu

Analýza Produktu

Představení Společnosti

Yiwu Guangrui E-Commerce Co., Ltd. Je Podnik Integraci Produkce a Propagace Fitness Vybavení a Sportovních potřeb pro Fitness Inženýrství. obchodní Oddělení a Provoz Oddělení Se Nachází v Yiwu Mezinárodní Obchodní Město, Čína. Dodržujeme Princip Služby Poctivost, Upřímnost a Upřímnost. ve Stále Tvrdé Konkurenci na Trhu, Jsme se Neustále Zlepšovat Kvalitu Produktů a Vyvíjet Nové Produkty Podle Poptávky na Trhu, aby Splňovaly Potřeby Zákazníků. Jsme Dát Zpět k Zákazníkům s Upřímným Nadšením, se Spoléhat na vyspělém Trhu, Pohodlnou Dopravu a Rozvinuté Informační Sítě, aby bylo Zajištěno Dostatečné Náhradní Zboží, Záruka Kvality a Včasné Dodání, Tak aby se Zákazníci Cítili v Pohodě, být Jisti, že na Našeho Partnera. Po Letech Vývoje, Jsme nejen založili Silné Marketingové Sítě ve Všech Částech Číny, ale Také Vyvážené Naše Výrobky do Všech koutů Světa.

V Budoucím Vývoji, Jsme Ochotni Spolupracovat s Vámi, aby Usilovat o Společný Rozvoj, a Vytvořit Širší Trh. -- Upřímně Vítáme Nové a Staré Zákazníků Doma i v Zahraničí Nás Navštívit. Továrna Jednotka Zobrazení

Umístění

Moje Poloha (Yiwu Guangrui E-Commerce Co., Ltd.)

Kontaktní Informace

Kontaktní Adresa: Yiting Průmyslová Zóna, Městě Yiwu, Jinhua City, Zhejiang Province

Tel: 18395978620 Nákup Poznámky

Vzhledem k Fotografování Fotoaparát a Displej Počítače, Tam Může Být Barevný Rozdíl mezi Skutečnou Objekt a Obraz. Pokud Máte Barva Požadavky, Prosím, Kontaktujte Nás Předem. Jinak, To Je Považováno Za Přijatelné, Že Tam Může Být Malé Barevné Odchylky. Prosím Pochopit Nepříjemnosti!

Vzhledem k Relativně Velkému Kolísání Surovin a Začarovaný Nabídku Konkurence na Internetu, Cena Každého z Našich Produktů, Nemohou Být Zobrazeny v Přední části Zákazníků Velmi Přesně, Cena Označené Zde Je Pouze pro Referenční! Je třeba Kontaktovat Rozpoznat!

1. Za Normálních Okolností, Všechny Naše Velkoobchodní Zboží Je zasláno Přepravní Oddělení (Měst nad Krajské Úrovni, Jsou v Podstatě Přímý Nebo Překládky). poté, co Zboží Dorazí ve Vašem Městě, Lodní Společnosti Vám Zavolá, aby Vás Informovat o Dodání. Lodní doprava Je Obecně Počítáno Podle Počtu Kusů (tak Dlouho, dokud To Není Příliš Těžké Nebo Příliš Nadýchané Výrobky, Některé Oblasti Jsou Vypočtena Podle Hmotnosti Zboží.) Podrobnosti Naleznete na Nabíjení Standardní Zásilky Společnosti. Pro Zásilky Zákazníkům, Nákladní Je Věnována Zásilky Společnosti, Když Si Vyzvednout Zboží, a Vy musíte Pouze Zaplatit za Zboží.

2. Pokud Existují Zvláštní Požadavky, Pokud to Je Určené Oddělení expedice, Vysvětlete, Prosím, Při Objednávce, Budeme Dodat Zboží Podle Oddělení expedice, které Určíte.

3. Pokud Si Koupíte na Nule Nebo Velkoobchod na Malé Množství a Vezměte Expresní Dodání v Malém Množství, Expresní Doručení Poplatek Se hradí Podle Výše Účtované Expresní Doručení Společnosti.

4. Můžete si Ji Vyzvednout Doma ve Stejném Městě

5. Expresní Doručení pro Malé Předměty

 • Specifikace: Další Specifikace
 • Původ: Zhejiang
 • Hlavní Prodejní Regiony: Afrika, Evropa
 • Název Oddělení: Unisex
 • Hmotnost: Purple, 2080x4.5x13mm
 • Zda přeshraniční: Is
 • Kategorie Produktů: Hrudník Expander
 • Položka: C1103
 • Použitelné Situacích: Fitness Vybavení, Extrémní Výzva, Tanec
 • Hlavní Navazující Platformy: EBay, Amazon, Přání, AliExpress, Stand-Alone, Lazada
 • Tam Může Být Pověřen: Is
 • Materiál: Latex