slevy

Tuya ZigBee Push Přepínač světel ZigBee Hub Vyžaduje Inteligentní Domácí Automatizace, Bezdrátové Dálkové Ovládání Práce s Tuya ZigBee Rozbočovače

Rating
662.31 Kč 351.04 Kč

Tuya ZigBee Push Přepínač světel ZigBee Hub Vyžaduje Inteligentní Domácí Automatizace, Bezdrátové Dálkové Ovládání Práce s Tuya ZigBee Rozbočovače

Podle MoesHouse

Vlastnosti Produktu:

1.Tuya ZigBee Ovládání:Pouze práce s Tuya ZigBee Hub pro inteligentní ovládání vašeho zařízení,které je založené na zigbee protokol kontroly.Tvoří dobrou vazbu na některý Tuya zařízení,stejně jako wi-fi zařízení v inteligentní život app. (Poznámka:ZigBee Hub je pro tento druh spínače, a to ' s, které nejsou zahrnuty v balíčku.Je třeba kupovat zvlášť.)

2. Ovládání z libovolného místa : Chytrý Život/Tuya inteligentní aplikace vám pomůže připojit váš chytrý přepínač pro vaše domácí 2.4 Ghz Wi-Fi.Můžete vzdáleně ovládat světlo-povinnost elektronické odkudkoli chcete s pp přes Tuya ZigBee Hub.

3. Časovače a Plánování: Zapněte připojené zařízení zapnout a vypnout v určené časy.Naplánovat zigbee vypínač pro zapnutí v hodinách, nebo naplánovat své děti lampu vypnout, aby dejte jim vědět, že je čas jít spát.

4. Hands-free Hlasové Ovládání : smart switch pracuje s Alexa, Google Domova přes Tuya ZigBee Hub.S k zařízení pro snadné hlasové ovládání.

5. Ovládání s jedné Aplikace: Smart Life/Tuya inteligentní aplikace pracuje s hodně inteligentní domácí zařízení, což umožňuje snadné ovládání vašeho domova z jakéhokoliv Android nebo iOS zařízení.Tuya ZigBee Náboje potřebného pro celý propojení vašeho chytrého domu.Tento chytrý zigbee vypínač je také velké tlačítko snadno pro fyzickou kontrolu.

Balíček Výpis:

1*ZigBee Vypínač

1*Uživatelská Příručka

Poznámka:Tuya ZigBee Hub není součástí balení

Parametr:

Bezdrátový Protokol:ZigBee

Vstupní Napětí:AC 100V-240V 50/60Hz

Výstupní Napětí:AC 100V-240V 50/60Hz

Maximální Zatížení:10A

Bezdrátový Standard:ZigBee 2,4 GHz

Velikost:86*86*34mm

Třeba se připojit na live wire a neutrální vodič

Q&A:

1.Q:Je zigbee rozbočovač je součástí balení?Pokud ne,který z nich mám koupit a kde koupit?

A:Ne,zigbee hub není součástí balení a budete potřebovat self-nákupu.Jen aby na to jsme MOES webové stránky.

2.Q:mohu ovládat spínač, když nejsem doma?

A:Ano, můžete vzdáleně ovládat svůj plug a pohodlně zapnout/vypnout kdykoliv a kdekoliv.

3.Q:mohu program rozvrh sám?

A:Ano,naše zigbee vypínač je programovatelný.Jste schopni naprogramovat svůj rozvrh volně.Dokonce i nastavit vlastní čas on/off pro vaši vlastní potřebu.

4.Q:Znamená to pracovat s Google Domov?

A:Ano,to má.A to je také kompatibilní s Alexa pro hlasové ovládání přes tuya zigbee hub.

5.Q:Může všechny mé wifi zařízení v rámci Aplikace Inteligentní Život normálně pracovat?

A:Ano,jak dlouho jak tam je zigbee protokol hub.

 • Značka: MoesHouse
 • Vstupní napětí: AC 100V-240V 50/60Hz
 • Bezdrátový Protokol: zigbee
 • Bezdrátový standard: Zigbee 2.4 GHz
 • Velikost: 86*86*34mm
 • Maximální zatížení: 10A
 • Výstupní napětí: AC 100V-240V 50/60Hz

 • Author: Ontario2005
 • Date: 2020-09-09
 • In the description of the goods was not indicated that the switches go only with a neutral wire, so ordered and did not guess, came with a neutral wire, only then noticed that the description said about the connection circuit with a neutral wire, so it is better not to order these switches since there is no choice without neutral, And if you have only 2 wires in the wall plate, you will have to pull a neutral wire from some nearest outlet. In the switch, the relay is triggered, the clicks are well heard, in general, the way on the aqara switches from Xiaomi, just as loud. So in addition to the sound of the relay, when manually switch on, the pumping sound, which is loud and prevents, from the phone if you turn on, this sound is not.
 • 3/5