Způsob, jak obnovit heslo:

1, heslo je v souladu s klíště, vytáhnout zámek paprsek, a počáteční heslo pro odemknutí je 0-0-0-0. 2. Otočte zámek paprsek 180°, zatlačte na zámek paprsek s prsty a nastavit nové heslo na zatržítkem.Poznámka: Při stisknutí zámku, paprsek, ujistěte se, že stiskněte tlačítko vestavěný jara do konce; ne pustit v průběhu nastavení process, jinak to bude vést k nečitelné. 3. Vytáhněte zámek paprsek.Poznámka: Pokud zjistíte, že zámek paprsek nemůže být vytáhl nahoru, nastavení hesla je úspěšné, vytočte zpět původní heslo, resetovat zámek paprsek, a pak stiskněte tlačítko krok 2 resetovat. 4, zámek paprsek je otočen o 180 °, po stisknutí tlačítka lock paprsek, heslo je uzamčen.

K vážení zákazníci:

1) Normálně,budeme posílat vaše zboží do 2-7 dnů po obdržení vaší platby. 2) pravidla se liší v každé zemi, bohužel neexistuje žádný způsob, jak pro nás znát pravidla, předpisy, vlastní tradice, praktiky, papírování v každé zemi, a Proto nemůžeme nabídnout poradenství o daně ve své zemi, ale pokud víte, že informace z daní, pravidla ve vaší zemi, řekni nám, my jsme více než rádi, aby sledovat váš krok.

Zpětná vazba

1. Vážení kupující,náš rozvoj podnikání potřebuje spoléhat na spokojenost zákazníků,proto,vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby,prosím, zanechte nám 5 hvězdiček 2. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím, kontaktujte nás před odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu,budeme v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům

  • Typ Produktu: Heslo
  • Typ Zámku: Klíčem Visací Zámek
  • Číslo Modelu: L521
  • Materiál: zinkové Slitiny
  • Velikost: 80*42mm
  • barva: Černá/Stříbrná
  • Vhodné pro: kabelky, zásuvky, kufry, venkovní rez, bac..