Počítačové A Kancelářské

LCD Notebooku Dimable LED Podsvícení Lampy Nastavitelné Světlo Update Kit Pásy+Deska 9-25V Vstup, Doprava Zdarma

Rating
238.59 Kč 205.23 Kč

Popis Produktu

LCD Notebooku Dimable LED Podsvícení Lampy Nastavitelné Světlo Update kit 9-25V Vstupní Deska,Doprava Zdarma

Pozornost:

Neposkytují technickou podporu . Musíte vědět, jak ji použít. Pokud ne, Myslím, že dvakrát o vaší objednávce.Díky!!!

CCFL obrazovky nebo CCFL LCD Monitor je horší než LED světlo.

Všichni z nás, doufám, že naše monitory mohou být vyšší světlo. Nyní, máme dobré zprávy. LED sety je možné aktualizovat na LCD. a světlo může být dimable.

LED pásek: Velikost,330 mm*2 mm*2mm

Může být řez každé 3 lampy jako skupina

Podpora: 7\'\' 9\'\'10\'\',11\'\',12\'\',12\'\'široký,13\'\',14\'\',14\'\'široký,15\'\' 15.4\'\'W

LED board: Velikost L/W/H:6,8 cm*1 cm*0,5 cm

Dimable, stejné funkce jako předtím

Vstup,9-25V;

JEDNA Sada včetně:LED deska*1, LED strip*1,Kabel*1

LED Podsvícení Výhodu:

Vysoký Jas LED podsvícení až 700 nitů.

Vylepšený Dynamický Kontrastní Poměr až 1000:1.

Lepší Barevný Gamut pro více Realistické Obrazy.

Delší životnost, obvykle trvající více než 100.000 hodin

High šok/odolné proti Vibracím.

Nízká Tepelná Generace.

Přínosy Pro Životní Prostředí.

LED Podsvícení, Životnost:

Jako jsou polovodičové polovodičové zařízení, LED má delší životnost, obvykle trvající více než 100.000 hodin.

Je polovodičové zařízení, LED bude provádět přesně tak, jako když byly vyrobeny oproti CCFL která ztrácí světelný výkon nepřetržitě po jejich života až 50%.

Tato sada je přímá náhrada pro Notebook obrazovek, které byly původně vybaveny jedné CCFL podsvícení lampy. Upgrade na tuto vysoký jas LED podsvícení, jas bílé by mohla dosáhnout tak vysoko, jak 700 nitů a kontrastu jasu poměr by mohl dosáhnout tak vysoko, jak 1000:1. Nyní můžete zažít realistické obrazy.

Escrow Plateb 1 Plná platba musí být provedena do 15 dnů od uvedení vaší objednávky. 2 kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. Poštovné a předání Standardní mezinárodní leteckou poštu s sledovací číslo je náš preferovaný způsob dopravy. Také mohu nabídnout jiné express post , pokud potřebujete, aby si to rychle, můžete, kontaktujte mě platit další poštovné . Sledovací Číslo bude zasláno e-mailem po vaše objednávka byla dodáno. Pokud neobdržíte Sledovací Číslo e-mail do 7 pracovních dnů od potvrzení platby, prosím, zkontrolujte složku se spamem a pak nás kontaktujte. Způsob dopravy: dodací lhůta Poštovné Standardní Normální letecky 7-22 dní do USA Austrálie Nový Zéland Kanada doprava Zdarma 10-28 dnů, aby se velká BRITÁNIE Jižní Afrika Evropské Jižní Ameriky Rychlost po 3-7 dnů bussiness Pls potvrdit, poplatek se mnou před nákupem Návrat Politiky: poskytujeme zdarma 30 DENNÍ ZÁRUKA pro tuto položku. Kupující je povinen nás kontaktovat do 3 dnů od doručení, pokud chtějí výměny vadné nebo nesprávně dodané položky. Vezměte prosím na Vědomí: Jsme nezahrnují žádné položky pro škod po použití nebo jako výsledek poškození vodou. Měla vrací být požadováno: Krok 1 Kontaktujte nás přes message center Krok 2 Poskytnout co nejvíce podrobností o problému jste s Krok 3 Povolení k vrácení položky budou vydány Krok 4 Vrátit položku za dohodnutou výměnu nebo vrácení peněz *Všechny vrátit náklady na dopravu jsou odpovědnost kupující. Zpětná vazba a Kontaktujte mě, Pokud máte zvláštní pokyny pro vaší objednávky, jako jsou pokles lodní dopravy pokyny a dárek zájmu, prosím, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme ! Pokud máte jakékoliv další otázky o některý z našich produktů, prosím, don\'t neváhejte nás kontaktovat. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

 • Princip: Notebook Aktualizovat
 • Balíček: Ano
 • Velikost Monitoru:
 • Šířka:
 • Délka: 9-25V
 • lampa podsvícení s bydlením: Oem
 • Značka: HIDORAJIN
 • Číslo Modelu: LED notebook
 • Tvar: LED notebook
 • Typ: USB Kabely
 • místo původu: Guangdong, Čína (Pevninská Část)