slevy

StrongBeauty Syntetické Vlasy Blond Paruka Rovné Pro Muže Cosplay Halloween Středně Dlouhé Paruky

Rating
485.79 Kč 412.89 Kč

Silný Krásy Syntetické Vlasy Blond Paruka Rovné Pro Muže Cosplay Halloween Středně Dlouhé Paruky

Poznámka: barva skutečné položky mohou mírně lišit od výše uvedené obrázky v důsledku různých obrazovce počítače. díky za pochopení.

Popis

1.Podmínka: Zbrusu nový vlákno, vlasy, paruky

2.Materiál: syntetické vlákno

3.Cap velikost: průměr

Balení obsahuje:

1 x paruku

Čepice Uvnitř Detail:

Většina Cap jsou stroje vyrobeny.a téměř stejný jako obrázky .ale možná jen malý rozdíl.

No přišel jsi do mého obchodu

Poštovné: posíláme zboží prostřednictvím EMS nebo EQUICK,EMS, EQUICK, je velmi rychlý a velmi bezpečný způsob, a obdržíte položek v 5 nebo 8 pracovní den poté, co jsme poslat,můžeme vám sledovací číslo pro poštu stavu .Samozřejmě, pokud si koupíte více,cena bude nižší.

Nejsme zodpovědní za případné clo nebo daň ve vaší zemi.

Poznámka:

Velmi si vážíme všech našich klientů na www.nice-friend.cz a budeme se VŽDY ujistěte, že jste spokojeni s vaší transakce. Pyšním v tom, že můžeme našim klientům nabídnout velmi velmi dobrý produkt a nejlepší služby, které je daleko a nad většinou ostatních prodejců na internetu.Budeme ujistěte se, že vaše zkušenosti s námi je velmi příjemný jeden!

Po servisu:

Poté, co kupující obdrží položku,Pokud problémy s kvalitou do 30 dnů,předpokládáme, že odpovědnost za náhradu,naši společnost a kupující ponese nákladní dopravu navzájem.Vrátit zboží musí být v Záruce a bez jakékoliv fyzické poškození nebo poškozen žádné známky zneužívání nebo Man-made poškození, poškození

O Barva

Barva skutečné položky mohou mírně lišit od výše uvedené obrázky v důsledku různých obrazovce počítače. díky za pochopení.

Zakoupením této položky, kupující souhlasí s tím, aby VŠECHNY podmínky a podmínky. Pokud máte zájem, prosím, kontaktujte nás a budeme se snažit a vyřešit to pro vás rychle.

O Zpětnou Vazbu:

Vítáme příležitost k výměně zpětnou Vazbu s vámi jako jeden z našich mnoha kupujících. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Chceme, abyste byli spokojeni s nákupem a bude pilně pracovat s vámi.

  • Čepice Velikost: Průměrná Velikost
  • Textura: Rovně
  • Délka Paruky: Krátké
  • Hustota: 150%
  • Značka: StrongBeauty
  • Materiál Třídy: Vysoká Teplota Vlákna
  • Může Být Permed: Ano
  • Položky za Balení: 1 Kus Pouze
  • Číslo Modelu: 885