Kempování A Turistika

Solární Camping Světlo USB Dobíjecí Vodotěsné LED Svítilna 3600mAh 120 LED 200 lumen Camping Světlo s dálkovým ovládáním pro Kempování

Rating
202.14 Kč 111.12 Kč

Solární Camping Světlo USB Dobíjecí Vodotěsné LED Svítilna 3600mAh 120 LED 200 lumen Camping Světlo s dálkovým ovládáním pro Kempování

Bullet Body: 1、Solární a USB Nabíjení: Tento solární camping světlo může nejen být účtován solární energie, ale také může být účtovány přes USB. Vaše mobilní výkon nebo jiné zdroje energie mohou být zdrojem tohoto světla.

2、Snadné Nabíjení: 120 Led, 200 lumenů nebo více. Solární panel stan světla jsou účtovány solární panely pod sluneční světlo, a může být poplatky účtovány automaticky, kdykoli a jakékoli místo, ať už je to pro člověka nebo životní prostředí.

3、Funkce Dálkového Ovládání: Stiskněte spínač a dálkové ovládání, můžete vypnout světlo, aniž by vstal. Když baterie dálkového ovládání je mrtvý, stále můžete použít tlakový spínač na kempování světla, vypnout světla.

4、IPX7 Vodotěsný: závěsné solární světla jsou vybavena stabilní IPX7 vodotěsný design a jsou vyrobeny z nepromokavého PVC materiálu. Nebojte se, pokud stojíte pod vodou nebo stříkající vodu na LED solární světla, to se přizpůsobí silná počasí, déšť nebo sníh.

5、Power Bank Funkce: trvalé svícení a funkce power banky, camping světlo může být použit až 6-48 hodin po nabití. Camping světlo má širokou škálu použití a může nabíjet váš mobilní telefon nebo jiné zařízení v případě nouze. Zahrnuje baterie výstupní konektor.

1.Solární a USB Nabíjení: Tento solární camping světlo může nejen být účtován solární energie, ale také může být účtovány přes USB. Vaše mobilní výkon nebo jiné zdroje energie mohou být zdrojem tohoto světla.

2.Snadné Nabíjení: 120 Led, 200 lumenů nebo více. Solární panel stan světla jsou účtovány solární panely pod sluneční světlo, a může být poplatky účtovány automaticky, kdykoli a jakékoli místo, ať už je to pro člověka nebo životní prostředí.

3.Funkce dálkového Ovládání: Stiskněte spínač a dálkové ovládání, můžete vypnout světlo, aniž by vstal. Když baterie dálkového ovládání je mrtvý, stále můžete použít tlakový spínač na kempování světla, vypnout světla.

4.IPX7 Vodotěsný: závěsné solární světla jsou vybavena stabilní IPX7 vodotěsný design a jsou vyrobeny z nepromokavého PVC materiálu. Nebojte se, pokud stojíte pod vodou nebo stříkající vodu na LED solární světla, to se přizpůsobí silná počasí, déšť nebo sníh.

5.Power Bank Funkce: trvalé svícení a funkce power banky, camping světlo může být použit až 6-48 hodin po nabití. Camping světlo má širokou škálu použití a může nabíjet váš mobilní telefon nebo jiné zařízení v případě nouze. Zahrnuje baterie výstupní konektor.

Specifikace:

Materiál: plast ABS

Barva: bílá

Úroveň osvětlení: silné světlo, střední světlo-low light-strobe-SOS

Funkce: osvětlení, nouzové osvětlení stánku, USB nabíjení, nouzové napájení banka

Baterie: 3600mAh

Napětí: 3.7 V-4.2 V

Lampa korálky: 120LED

Rozměry(cca): průměr 160 mm/6.30 v, výška 45mm/1.77 v

Způsob nabíjení: USB rychlé nabíjení a solární nabíjení

Spínač ovládání: tradiční vypínač a dálkové ovládání

Osvětlení čas: 6-48 hodin

Balení Seznam:

1*Solární Camping Světlo

1*USB Nabíjecí Kabel

1*Dálkové Ovládání

1*Návod

 • Lampa Korálky: 120LED
 • Úroveň osvětlení: silné světlo, střední světlo-low light-strobe-SOS
 • Typ: Kapsy, Multi Nástroje
 • Osvětlení Čas: 6-48 hodin
 • barva: Bílá
 • Baterie: 3600mah
 • Napětí: 3.7V-4.2V
 • Způsob Nabíjení: USB rychlé nabíjení a solární nabíjení
 • Funkce: osvětlení nouzové, osvětlení stánku, USB nabíjení, nouzové napájení banka
 • Spínač ovládání: tradiční spínač a dálkové ovládání
 • Materiál: Plast ABS
 • Původ: KN(Původu)
 • Rozměry: průměr 160 mm/6.30 v, výška 45mm/1.77 v