Vytvořit Svůj Vlastní Reverb Efekt Pedál Tak Snadné (S 1590B Krytu )

Popis:

1.Tento cenný klasický model Reverb V1.0 pedál SADA využívá ručně leštěné hliníkové krabice, Dovoz Digi-Log Reverb Modul BTDR-2H t Reverb, že plošný spoj je navržen tak, aby se perfektně hodí dovnitř 1590B prostoru.

2.Naše výuka je na PBC na klon. To je velmi snadno sestavit.Každá část má zápas číslo,stačí, aby zaujali svá místa podle počtu

3.Toto Zpoždění Kit Obsahuje :(1) Připraven K Pájení Zpoždění PCB (2)Všechny potřebné komponenty pro sestavení tohoto Zpoždění Souprav.

4.Klasický Reverb pedál okruh design a vysoká kvalita částí zajištění, přes úspěšné DIY montáž proces, vysoce kvalitní klasický Reverb Pedál.

5.PCB je double-side svařování vysoce kvalitní deska pro snazší svařovat.

6.Specifikace pro všechny části jsou označeny na desce PCB pro bezchybné umístění částí (poškrábání nohy každého dílu před svařováním, aby maximalizoval výkon konečného produktu tím, že zamezují případné špatné vodivosti v důsledku oxidace

7. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte jakýkoliv dotaz v průběhu instalace.

Poštovné a balné

1.Všechny položky budou odeslány ze Šanghaje v Číně na celém Světě. Naše standardní způsob dopravy je Čína Post Registrované Letecké poštovní služby. Uchazeč je odpovědný za veškeré celní tarify a jakékoliv ztráty, vadný, unreceived. Můžeme také poskytnout Sledovací číslo Položky budou odeslány do 1-3 pracovní den po zaplacení obdrží a ověří pro další platby.

2.Pokud platit pro lodní pojištění Kupující bude vždy oznámeno s sledovací číslo, pokud položka je dodáván.

3.Obvykle, vaše zásilka může 7-25 Obchodní den přijet.

4.Různé regiony : US, CA, UK, AU&NZ 10 - 25 pracovních Dnů Evropě(Kromě Itálie) A Asie 15 - 30 pracovních Dnů, Itálie , Jižní Ameriky A Zbytku Světa 15 - 45 pracovních Dnů, Ve výjimečných případech to může trvat déle kvůli zpoždění v celní odbavení nebo v průběhu prázdnin.

5.Kombinované dopravy, s snížené sazby, je k dispozici.

6.Pokud byste chtěli, ostatní způsoby dopravy jsou k dispozici za příplatek, Prosím PM mě vaše žádost.

Návrat Politiky

1.Můžeme nabídnout náhrady a náhrady vyžádání je k dispozici pouze žádosti do týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel.

2.Nabízíme 100% vrácení peněz, pokud položka je rozbité před příjezdem, vše, co musíte udělat je zaslání jasné obrázky ukázat, že je zlomený. Vadné situace musí být zaznamenán do 7 dnů po dodání.

3.Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu pro mě, pokud nejste spokojeni s bodem, prosím, neváhejte nás kontaktovat. My vám odpověď do 24 hodin vyřešit problémy, dokonce nabízí plnou náhradu pro vás.

Zpětná vazba : Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, hodnotit podrobnosti transakce (Podrobné Prodávající Hodnocení) na www.nice-friend.cz s "DOKONALOU 5 HVĚZD" a nechat nás pozitivní zpětná vazba. Náš systém vám automaticky udělat totéž pro tebe. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás nejprve, jednoduše odchodu negativní nebo neutrální názor nemůže vyřešit problém

Kontaktujte nás

1.Pokud máte nějaké problémy, jsme velmi rádi, aby vám pomohl. Jsme manipulaci velký objem e-mailů (Pracovní doba:od pondělí do soboty). Dovolte nám, abychom odpověď váš e-mail do 24 hodin

2.Pro funkční produkty v našem obchodě (např.: Nabíječky, Datové kabely), jehož funkce je stejná jako popis, ale skutečná barva a tvar se mohou vypadá trochu liší od obrázků z důvodu technických zlepšení a skutečného skladem státu. Vezměte prosím na vědomí, než jste nabídku.

  • Vrtané: No
  • Značka: landtone
  • Typ: Účinky
  • Efekt: Reverb Pedál
  • barva: osn malované
  • Číslo Modelu: Reverb-1.0

  • Author: Amirbekov Maks
  • Date: 2020-12-17
  • Perfect! Great! It works well! Great sound! Great!
  • 5/5