Fotoaparát A Foto Příslušenství

PULUZ Spínač Mount Deska Adaptér Sony Stabilizátor Pevná Dlaha pro Sony RX0 II Sportovní Kapesní Telefon Gimbal Fotoaparát Příslušenství

Rating
750.89 Kč

PULUZ Spínač Mount Deska Adaptér Sony Stabilizátor Pevná Dlaha pro Sony RX0 II Sportovní Kapesní Telefon Gimbal Fotoaparát Příslušenství

Funkce/Specifikace:

1. Vyrobeno z prémiového leteckého hliníku-Slitina, přesné CNC obráběné, přenosné a odolné, velmi užitečné.

2. Velký vysoce přesné laserové gravírování, rychlé a snadné instalace.

3. Jako intimní fotografie asistenta, pomůže vám zachytit všechny krásné obrázky.

4. Snadno lze připevnit na jakýkoli stativ s 1/4 palcový závit rozhraní.

5. Kompatibilní s Sony DSC-RX0 II.

6. Se hodí pro DJI OSMO Mobilní / OSMO Mobilní 2, Zhiyun Hladké Q / Hladký 4, Feiyu Vemble a další Smartphone Kardany.

Doprava

1.Většina našich výrobků jsou připraveny k odeslání skladem,tak většina objednávek mohou být zaslány ve stejný den, nebo další den,prosím, trpělivě čekat na balíček na dobírku.

2.Obecně platí,že lodní cesta je výchozí, když si místo pořadí,zvolíme www.nice-friend.cz je přednostní lodní způsob, jak poslat balíky,jen chceme, aby poskytnout vám s nejlepší přepravní služby,ale pokud máte speciální požadavek,můžete odeslat zprávu pro nás pro nejlepší přepravní návrh.

3.Zásilka je mimo naši kontrolu,prosím, otevřete balíček zkontrolovat položky, když jste jej obdrželi.pokud jakýkoli problém,prosím, kontaktujte nás co nejdříve pro vynikající po-prodejní servis.

4.Pokud jste neobdrželi vaši objednávku do dodací lhůty, nebo, pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás pro vynikající po-prodejní servis. Odpovíme vám během jednoho pracovního dne.

5.Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. Tyto poplatky nejsou zahrnuty do ceny produktu a náklady na dopravu.

Vynikající Po-Prodejní Servis (Záruční):

1,ZÁRUKU VRÁCENÍ PENĚZ

Slibujeme, že vaše peníze zpět, pokud položka, kterou obdrželi, není, jak je popsáno,nebo pokud váš položka není doručena v rámci Ochrany Kupujícího období.váš nákup je chráněn, pokud:

- Zboží bylo zakoupeno na naší prodejně.

- Položka, kterou obdržel bylo poškozené,vadné,nebo se podstatně liší od položky zastoupeny na detailní stránku produktu.

- Vaše objednávka nedorazila není způsobeno faktory související s kupujícím(například:špatné dodací adresa byla poskytnuta).

- Vaše zboží je vráceno prodávajícímu v důsledku cla(celní odbavení a daně nejsou zahrnuty)

2,"FREE RETURN" pro všechny sezóny během 15 dnů.( Vhodné pro zákazníky z následujících zemí: USA, Kanada, Austrálie, velká BRITÁNIE, Francie, Německo, Španělsko, Rusko )

1),nabízíme "Místní Vrátit" služby pro všechny naše produkty,můžete vrátit zboží z jakéhokoli důvodu jeden z našich místních skladů,jak dlouho jak oni jsou nepoužité,neprané a v původním stavu-kompletní s originální balení,etikety,atd.

2),Nezapomeňte vybrat "Easy Místní Vrátit" jako návrat důvod.Po místním návrat byl vyroben,budeme procesu vrácení peněz do 7 dnů,a položky budou zpracovány v místní skladu,místo toho, aby poslal zpět do Číny.

3),návrat náklady na dopravu na určené místní adresa pro vrácení hradí kupující.

3,(nejdůležitější), Jak vychutnat naše vynikající po-prodejní servis?

Prosím pošlete zprávu pro nás, když nějaký problém a my vám odpovíme vám do 24 hodin.

Feeback

  • Značka: Foloveto
  • Číslo Modelu: 382
  • Typ: Kostry A Rámy
  • Kompatibilní Akční Kamera Značky: DJI
  • Materiál: Hliník

  • Author: Paul Bower
  • Date: 2020-11-18
  • In general, the tower is not bad, the only negative is that the weight is very large, if you attach to the stabilizer, it's hard for him to work with.
  • 4/5