slevy

30/100PC Unisex Dospělé Masky, Jednorázové Masky třívrstvé Ochranné Masky Mascarillas Masque Venkovní Maska na Obličej Mascarilla

Rating
187.34 Kč 114.21 Kč

Jednorázové třívrstvé Ochranné Masky trojrozměrné Dvojité Podporu Masku

Funkce : 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Tří-dimenzionální maska je určena podle křivky a tvar obličeje osoby, a jednoduše tím, že rozvíjející se bude zabalit svůj nos a čelist pevně. Jako výsledek, nošení je velmi pohodlné, a tam je pořádný prostor mezi ústy a masku, takže není udušení, a to je obtížné pro ženy, aby odstranění make-up.

Barva: Bílá

Velikost:cca 17.5x9cm To není na škodu, i když budete nosit to na dlouhou dobu s [měkké stretch ucha háčky]. Ucho popruhy použijte kulatý typ, který nebolí snadno. Dokonce i když jste opakovaně odstranit a připojit ji, nebudete ztrácet mezery, protože to stále kování.

Super trojrozměrné maska má super trojrozměrné struktury, které se hodí váš obličej přesně, bez přílišné utažení, a nevytváří mezery v nose, tváře nebo bradu. Kromě toho, tři vrstvy s vysokou hustotou filtr má také vysokou funkčnost a zabraňuje invazi kapičky, pyl a PM2.5. To může být použit v různých scén, jako je dojíždění do zaměstnání, dojíždění, zahradničení, výlety, auto závodní, sportovní a venku. Chrání proti pylu, PM2.5 průmysl, dráždivé plyny, mlhy, pevných částic, výfukových plynů automobilů, atd.

Poznámka: Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

Obsah Balení:

30/100 kousky maska

  • Materiál: Bavlna