slevy

Voda Vlna Svazky Brazilské Lidské Vlasy Splétá 3/4 Svazky Přirozené Barvy, Lidské Vlasy 8-28 Palce Remy Mslynn

Rating
2 209.16 Kč 972.03 Kč

skutečný obraz

VYBERTE si VELIKOST, KTERÁ VÁM VYHOVUJE Délka Vlasů

(Inch/cm) 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 Jeden Standardní Hlavy(Svazku) 2-3 3-4 4-5 UPOZORNĚNÍ: za normálních okolností naše vlasy hmotnost 95g-100g. Pokud chcete plnou hlavu, 4 svazky jsou nezbytné zejména, že délka vlasů je více než 20 cm. Měření, Prosím, natáhnout vlasy, a to zejména na vlnité a kudrnaté vlasy, když budete měřit vlasy jako následující měření obrázek.

Krok 1: Dát vlasy do teplé vody a opláchněte je.

Krok 2: Naneste trochu šampon a umýt si vlasy. Nezapomeňte použít své prsty, aby hřeben vlasy, nebo použijte široký-tooth comb hřeben na vlasy.

Krok 3: Vypláchněte šampon.

Krok 4: Použít nějaký kondicionér na vlasy a pak podmínek asi 20 minut.

Krok 5: Opláchněte kondicionér no a roll vlasy s ručník nebo staré tričko do volné vody.

Krok 6: Použijte vlhkosti nebo oleje, aby vlasy od sucha. Nedávejte na vlasy pod sluncem a osušte ji s přírodní vzduch.

POZNÁMKA: nepoužívejte šampon pro kudrnaté vlasy tak často. Hluboké stav kudrnaté vlasy. Můžete použít Elastinu a olej udržet kudrnaté vlasy bouncy.

Vlasy Materiál:

Darovali,prodali nebo vyměnili svobodně a spravedlivě. Dárci těžit z prodejní vlasy, jak je doplňkový zdroj příjmů, který nevyžaduje žádné práce.

Práce, Výroba:

Jsme hrdi na naše vynikající dovednosti, které zahrnují mytí, sterilizaci, ošetření, klimatizace vzduchu-sušení panenské vlasy

1 100% Lidské vlasy Sbírat Nejzdravější Vlasy

2 Pravda, na Délku

3 Ne Změť /Prolévání

4 Může Být Permed/Barvené/Restyled/Bělené

5 Držet Curl No ,Žádný Zápach

Ahoj, drazí přátelé, pokud se vám líbí naše vlasy, doufám, že můžete, dejte nám svůj všech 5 hvězdičky zpětnou vazbu a nahrajte své úžasné vlasy obrázky na zpětnou vazbu, což je opravdu velká podpora pro naše prodávajícího práci. Bude nás to povzbudit, aby dělat lépe a lépe sloužit klientům. Budeme aplikovat na naše šéf vrátí 5 dolarů a poslat vám velmi pěkný dárek v dalším cílem ukázat naše díky. Pokud máte nějaké problémy, o naše vlasy produkty nebo služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevření sporu, a budeme vždy pro vás sloužit.

www.nice-friend.cz akceptují Platbu Visa ,Master Card,Paypal,PODMÍNĚNÁ,Western Union ,Bankovní Převod,WebMoney Nějaké platební problémy (Neúspěšné platby ,nepřijaté karty,uzavřené objednávky)bude vyřešen, pokud nás budete kontaktovat v nejbližší době

Obvykle, vaše zásilka bude odeslána do 24 až 48 hodin po objednávka zpracována s nejvíce rychlé expresní společnost.

hair_end

Štítek Přizpůsobit

Spolehlivý Prodejce Vlasy

Výhodné Velkoobchodní Ceny

Rychlé Dodání

Důvěryhodné Kvality

Drop Shipping Q1: Může vlasy se narovnal nebo stočený? A: Ano. Použití žehličky/rovnější nebo kleště, prosím, don ' t překročit 150 ° C, i při montáži, ale stejně jako vaše vlastní vlasy, nikdy nepoužívejte horké nástroje příliš často a prosím, nedělejte to příliš často, nebo vlasy se snadno dostat suchou a zamotaný. Q2. Proč se vlasy snadno dostat zamotaný? A: důvod, proč vlasy rozcuchané, jak těchto důvodů, a musíte se vyhnout zamotané, jako je následující.

1. Vaše vlasy svazky mohou tangle v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, chlóru a ne česání(široký zub pro tělo vlna, rovné vlasy, prst hřeben na kudrnaté vlasy) vaše vlasy denně.

2. Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, dvakrát týdně je lepší. Použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další pomoc. Q3: Proč jsou mé vlasy dostat ubývání? A: Prosím, nepoužívejte hřeben kartáč na kudrnaté vlasy, jen běží prsty jemně, použijte široký zub hřeben pro rovné nebo tělo vlna stylu. Po umytí, potěšení sestra vlasy s některými olej na vlasy, a vlasy budou hedvábné a měkké. Q4: Jaký typ produktů péče o vlasy mám použít? A: Použijte kvalitní šampon a kondicionér, klimatizace vaše vlasy, je velmi důležité pro udržení měkké a zvládnutelné. A můžete použít produkty, jako gel a sprej na vlasy, nechat stočit na místě, ale ujistěte se, umýt vlasy a nezanechává v tam produkty na dlouhou dobu.

 • Vlasy Útek: Stroj Double Weft
 • Může Být Permed: Ano
 • Materiál Třídy: Remy Vlasy
 • Barva Vlasů: Přírodní Barva
 • Vhodné Umírá Barvy: mohou být barvené #27 barva
 • Textura: Vody, Wave
 • Značka: mslynn
 • Vlasy Styl: Brazilské Vody Vlna Svazky
 • Vlasy Balíček: 3/4 kusů k dispozici
 • Materiál: Lidské Vlasy
 • Typ Rozšíření Vlasy: Tkaní
 • Nejdelší Vlasy Poměru: >=5%
 • Lidské Typ Vlasů: Brazilské Vlasy

 • Author: Chudo Box
 • Date: 2020-12-10
 • The hair is very good, soft and soft. I hope that after a first use it will not interfere and will keep their flexibility
 • 5/5