Ozdoby

6*50g/sáček Perla Tvar Crystal Půdy, Bláto Hydrogel Gel Rostoucí Třpytky Orbiz Vodní Koule Vody Korálky Květiny/Svatební/Dekorace

Rating
315.91 Kč 252.73 Kč

6×50 g/sáček

O VRÁCENÍ/NÁHRADA

1,Pokud nejste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi,jsme slibuje, že se můžete vrátit kdykoli před dokončením objednávky (po klepnutí kriminál \'comfirm objednávku obdržel\' nebo překročit potvrzení časový rámec), a obdržíte plnou náhradu . návrat expediční poplatek bude placen vámi . a prosím, ujistěte se, že výrobek nebyl používán a je v originálním balení.

2,Tam se může objevit ztracený balíček jev, můžete kontaktujte nás pro vrácení nebo redelivering znovu.

O ZÁSILCE:

1. Položky budou odeslány do 1-7 pracovních dnů v normálním čase.

2. Pokud jste obdrželi vaši zásilku v rámci odhadovaný čas příjezdu, prosím, neváhejte se na nás obrátit. Budeme pracovat na správné řešení pro vás, pak.

3. Normálně, my vám pošleme China Post, aby většina zemí s dopravou zdarma. Pokud chcete nám poslat DHL,UPS atd., prosím, kontaktujte nás, dáme vám nejlevnější sazby za dopravu.

O PLATBA :

1. Přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2. Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3. Pokud můžete\'t pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 da ys.

KUPUJÍCÍ bere na vědomí:. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. b. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení nebo nákupu. c. Vyplňte, prosím, vaše celé jméno včetně své jméno, prostřední jméno a příjmení při provádění platby; d. Vyplňte prosím vaši správnou adresu včetně vašeho Bytu Č., Ulice, Město, Region a zemi.Jinak váš balíček by se zřejmě vrátil! e. Nejsme odpovědni za SVOU CHYBU.

  • Číslo Modelu: 6*50g/sáček
  • Značka: meowxtime
  • Typ: Crystal Půdy